Najnowsze artykuły

Marynarka dla Niego na jesień - trendy...

Czy wiesz, że modnie ubrany mężczyzna to wabik na wiele kobiet? Coraz więcej mężczyzn na szczęście zwraca uwagę na swój wygląd przywiązując do...

Czytaj Więcej

Spodnie dla wysokiego mężczyzny

Dobrze zadbany wygląd to domena coraz większej ilości nie tylko młodych mężczyzn. Żyjemy w czasach kiedy dbanie o siebie przestało być już tylko cechą kobiet i dobrze. Jeśli cechuje cię nietypowa budowa, możesz jednak mieć problem ze znalezieniem ubrań dla siebie. Bardzo ważne jest więc umiejętne poruszanie się po sklepach, nie tylko po stacjonarnych, ale także internetowych. Spodnie dla wysokiego mężczyzny to rodzaj garderoby, za którym trzeba się trochę porozglądać, żeby znaleźć odpowiedni fason dla siebie.

Jakie spodnie dla wysokiego mężczyzny?

Szczególnie duże problemy ze znalezieniem odpowiednich ubrań mają przede wszystkim wysocy mężczyźni, ponieważ odzież dostępna w sieciówkach bardzo często nie posiada odpowiednich rozmiarów. Spodnie dla wysokiego mężczyzny powinny być przede wszystkim długie. Nogawki nie mogą być też zbyt szerokie. Najlepiej, kiedy nogawki spodni są proste i lekko dopasowane w udach. W tym modelu będą prezentować się korzystnie głównie mężczyźni szczupli. Jeśli natomiast jesteś mocniejszej budowy, możesz zdecydować się na rurki. Ten fason bowiem u szczupłych mężczyzn nie sprawdzi się, ponieważ optycznie za bardzo wydłuży sylwetkę. Jako wysoki mężczyzna możesz także zdecydować się na spodnie we wzór. Niski mężczyzna we wzorzystych spodniach stanie się optycznie jeszcze niższy, ty jednak możesz sobie na nie pozwolić. Duża krata, paski czy nieregularny wzór - wszystko to w Twoim przypadku jest dozwolone. 

Spodnie dresowe dla wysokich mężczyzn

Czy wysoki facet może nosić spodnie dresowe? Oczywiście, że tak i w dodatku wyjątkowo korzystnie w nich wygląda. Trzeba jednak zwrócić uwagę, aby ściągacz na dole nie odsłaniał zbyt dużej ilości skarpetki, bo wtedy będziesz prezentować się wyjątkowo niekorzystnie. Nie decyduj się również na zbyt długie spodnie, które będą po prostu wyglądać workowato. Trzymaj się zasady, że spodnie powinny delikatnie załamywać się jednym zgięciem ponad butem. Zwróć także uwagę aby spodnie nie były zbyt luźne na tyle - sam się domyśl z czym może się to kojarzyć. 

Styl dla wysokiego faceta

Niestety nie jest tak, że jako wysoki mężczyzna możesz nosić absolutnie wszystko. Wspomnieliśmy już, że powinieneś unikać workowatych spodni, ale to jeszcze nie wszystko. Unikaj także rozmaitych ściągaczy np. w kurtkach czy bluzach, które przypadają na Twój pas - optycznie wydłużą nie tylko sylwetkę, ale także - i tak już długie - nogi. Jako facet raczej nie musisz podkreślać długości swoich nóg - uwierz, że inni i tak zwrócą na nie uwagę. Wskazane są dla Ciebie koszule i tu, podobnie jak w przypadku spodni dla wysokich mężczyzn, możesz zdecydować się na jak najbardziej wymyślne wzory, ponieważ pozwala Ci na to Twoja wydłużona sylwetka. Decydując się na koszulę, nie zapomnij jednak o pasku - może być zarówno szeroki, jak i cienki. Nie bez znaczenia jest także okrycie wierzchnie. Dzięki wysokiemu wzrostowi możesz zdecydować się równie dobrze na krótką kurtkę, ale także płaszczyk do połowy uda, a nawet na zupełnie długi płaszcz.