Najnowsze artykuły

Marynarka dla Niego na jesień - trendy...

Czy wiesz, że modnie ubrany mężczyzna to wabik na wiele kobiet? Coraz więcej mężczyzn na szczęście zwraca uwagę na swój wygląd przywiązując do...

Czytaj Więcej

Zioła na potencję dla mężczyzn

Problemy z erekcją to dla większości mężczyzn bardzo wstydliwy problem. Warto jednak podkreślić, że coraz częściej tego typu dolegliwość można w pełni wyleczyć, dlatego nie ma sensu zwlekać z wizytą u lekarza. Nie polecamy również leczenia się na własną rękę, ponieważ w ten sposób można pominąć np. rozwijającą się w organizmie chorobę, której zaburzenia potencji są tylko jednym ze skutków. Przede wszystkim przyjrzyj się krytycznie stylowi Twojego życia. Czy na co dzień dużo się stresujesz? Czy żyjesz w ciągłym biegu? Czy wystarczająco się wysypiasz i prawidłowo odżywiasz? Jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia, a Twój lekarz to potwierdza, możesz wspomóc się naturalnie i sięgnąć po zioła na potencję. 

Miłorząb japoński - zioło miłości 

Pośród rozmaitych ziół, jednym z naturalnych afrodyzjaków jest miłorząb japoński, czyli ginko biloba. Spożywanie tego zioła regularnie doskonale oddziałuje na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, które są bezpośrednio zaangażowane w transport krwi do mózgu. To działanie ma także inny efekt - w dużym stopniu niweluje zatory powstające w naczyniach krwionośnych na skutek zlepiania się ze sobą krwi. Miłorząb japoński posiada ponadto bardzo silne działanie antyoksydacyjne, a przy okazji doskonale stymuluje pracę mózgu. Zapewne znany jest ci pozytywny wpływ miłorzębu japońskiego na koncentrację oraz pamięć. Ginko biloba to przede wszystkim liczne flawonoidy, terpentyny, a także hydroksykwasy oraz steroidy. Działanie miłorzębu to nie tylko rozbudzenie popędu seksualnego, ale również znacznie łatwiejsze osiągnięcie wzwodu oraz wzmocnienie erekcji. Co ważne zioło to, w przeciwieństwie do niebieskich tabletek, nie uzależnia i nie ma skutków ubocznych. 

Buzdyganek naziemny na libido i problemy z erekcją

W sklepach zielarskich oraz w aptece możesz także zaopatrzyć się buzdyganek naziemny w postaci gotowych preparatów, w tabletkach albo sproszkowanych owocach. Forma podania nie ma jednak większego znaczenia, ponieważ zarówno buzdyganek w najczystszej postaci, jak i ten przetworzony, wykazuje takie same właściwości. Przede wszystkim jest to rodzaj zioła na potencję. To oznacza, że doskonale wspomaga męskie libido. Buzdyganek zawiera liczne dobroczynne dla zdrowia substancje chemiczne, takie jak kwasy fenolowe, saponiny sterydowe, liczne aminokwasy oraz fitosterole, a także alkaloidy harmanowe, witaminy, minerały oraz szczawiany. Warto zaznaczyć, że stosowanie buzdyganka nie tylko korzystnie wpływa na popęd seksualny, ale pomaga również w uzyskaniu erekcji oraz powoduje wzrost wytwarzania się spermy. Co więcej, zioło to bardzo korzystnie oddziałuje także na ogólne samopoczucie, zapewniając przypływ sił witalnych. 

Inne zioła na potencję

Oprócz miłorzębu japońskiego oraz buzdyganka naziemnego, w zielarniach znajdziesz także całe mnóstwo innych ziół, które pozytywnie wpłyną na twoją sprawność seksualną oraz samą ochotę na seks. Słyszałeś zapewne o naturalnych afrodyzjakach właśnie w postaci ziół, które bardzo często są znane i stosowane od wieków, jak np. żeń-szeń. Podobnie jak buzdyganek naziemny, może on pomóc także w poprawie ogólnego samopoczucia, pompując w Ciebie zastrzyk sił witalnych.